Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk: Utíkají z města na vesnici

Jeden z nejsledovanějších párů českého showbyznysu, jak se zdá, nedokáže svou popularitu unést. Jedná se o herečku Tatianu Vilhelmovou (40) a zpěváka Vojtu Dyka (33), kteří si před nedávnem pořídili chalupu na vesnici.

Přitom oba dva vždycky tvrdili, že jsou výhradně městské tipy a že život na vesnici by pro ně byl náročný. Co stojí za tak náhlou změnou jejich názoru?

Také vás může zajímat ...

Chtějí posilnit pouto

Jednou z možností je, že si Táňa chce k Vojtovi znovu vytvořit pouto. Nedávno se totiž provalilo, že Dyk si pronajal byt a žije v něm nejspíš sám, bez Vilhelmové. Může být tedy společný život na chalupě pouze její plán, jak urovnat spory? Dyk přeci jen souhlasil a chalupu pořídili, zdá se tedy, že oba chtějí na svém vztahu zapracovat.

Pryč od fanynek

Sami partneři se ale vymlouvají na své potomky. „Je to kvůli dětem, nechci je vystavovat médiím,“ tvrdí Táňa. Možná už se jí ale začíná zajídat zájem fanoušků a hlavně fanynek, kterých má Dyk nespočet. Od života na vesnici si asi slibuje, že bude mít Vojtu jen pro sebe a zažehnou jiskru, která je dala navzdory všemu před lety dohromady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama