Tatiana Vilhelmová: Bojí se ztráty partnera?

Herečka TATIANA VILHELMOVÁ (39) už jednou vdaná byla a po rozvodu se do dalších vdavek nehnala. A to ani přesto, že ji její partner VOJTĚCH DYK (32) žádal o ruku hned několikrát. Vysokému krasavci by mnoho žen neodolalo, ale Tatiana byla neoblomná. Teď přišel velký obrat. „Říkala jsem si, že další svatbu bych chtěla zvládnout do čtyřiceti. A najednou je to za rohem, a pořád nic.

Klidně bych se vdávala třeba dnes,“ otočila herečka po šesti letech partnerského vztahu. Ale pokud to chce stihnout, musí sebou pořádně hodit! Čtyřicáté narozeniny totiž slaví už 13.

Také vás může zajímat ...

července!

Dovolená ji rozněžnila

Pár nedávno strávil dovolenou v Karibiku, a to mohlo herečku rozněžnit natolik, že chce stvrdit vztah dalším sňatkem. Vilhelmová také nedávno prozradila, že její milý dostává nabídky ze zahraničí. Tatiana je sice připravená, že by svému muži dělala zázemí, ale stejně je lepší mít takového krasavce pojištěného papírem a prstýnkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...