Tatiana Vilhelmová: Krize ve vztahu!

Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně, jak se říká. A pokud se o vztah nepečuje, vadne, odumírá. Ostatně co se týká svazku mezi Táňou Vilhelmovou a Vojtou Dykem (33), byli mnozí skeptičtí.

Alarmující je v tomto případě nejen věkový rozdíl, ale i skutečnost, že se mladík v letech, kdy se ještě zdaleka nemusel vázat, stará o matku dvou dětí a navrch ještě o svého vlastného caparta. Není to příliš? Může v takových kulisách a ještě s přihlédnutím k tomu, že jsou oba zúčastnění extrémně pracovně vytížení, vztah vzkvétat?

Také vás může zajímat ...

Ukazuje se, že nemůže.

Podle novinářů, kteří Táňu pozorovali na společenské akci, se herečka chovala arogantně, bylo zřejmé, že má „nervy v háji“. S Vojtou údajně pořád ještě bydlí, mladý muž stále pečuje o tři děti a pomáhá v domácnosti.

Podle důvěrných informací si však pronajal byt na Vinohradech, na zvonku je jeho příjmení. Koupil si také nové auto. Co horšího, nedávno byli ti dva viděni, jak se po skončení divadelní hry, v níž oba účinkovali, baví do tří do rána v klubu – každý po svém.

Domů pak odjeli každý sám taxíkem. Svědčí snad tohle o bezproblémových vztazích? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...