Tatiana Vilhelmová: Na děti je měkká

Ví co dělá?

Mít doma tři malé neposedy, to vyžaduje notnou dávku odvahy, pevný řád a také pevnou ruku. Nebo tak to alespoň má většina lidí. Co se ale týče TATIANY VILHEMOVÉ (38), tak ta vyznává trochu jiné, uvolněnější směry ve výchově dětí. Svým potomkům by třeba nikdy nedala na zadek, a pokud prý vidí, že to dělá jiná maminka, beze studu zasahuje.

Na podobné násilí na dětech se totiž nehodlá ani dívat.

Přerostou jí přes hlavu?

„Za nás bylo normální, když děti dostaly na zadek. Pro moje děti už to normální není a naštěstí to moc nevídám ani kolem sebe,“ nechala se slyšet herečka s tím, že když kolikrát vidí, jak se třeba dítě vzteká, prosí v duchu toho rodiče, ať ho proboha hlavně nebije, protože jinak bude muset zasahovat.

Také vás může zajímat ...

Otázka je, jestli se proti herečce její liberální výchova jednou neotočí a chlapci mamince nepřerostou přes hlavu.

Ale snad ví Vilhelmová, co dělá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...