Tatiana Vilhelmová: Ničí ji žárlivost!

Tatiana Vilhelmová (39) a Vojta Dyk (32) jako příklad dokonalého páru? Možná jsou oba jen dobrými herci….

Tenhle pár jakoby byl bezchybný. I po pěti letech vypadají jako dvě zamilované hrdličky. A to i přes řeči zlých jazyků, kteří jim lásku nejspíš nepřejí. Mnozí jim nedávali mnoho nadějí kvůli jejich velkému věkovému rozdílu.

Vilhelmové bude příští rok čtyřicet let, nezačne Dyk zanedlouho pokukovat po mladších? Rojily se pochybovačné teorie. Dvojice se však přesto tvářila stále zamilovaně, takže nikdo už o jejich rozchodu nespekuloval.

Jenomže nic není tak idylické, jak se na první pohled může zdát a to platí právě i v případě Dyka a Vilhelmové. Odhalili jsme vážné trhliny, které jejich vztah nejspíš má!.

Také vás může zajímat ...

Šušká se o tom, že Vilhelmová má vedle Dyka doslova nervy na dranc. Ano, mohla by si užívat jeho pozornosti a lásky. Pro Vilhelmovou by dal podle všeho ruku do ohně. Přesto ale herečku drtí černé myšlenky.

Stále si až příliš uvědomuje právě to, že Dyk je stále mladým živelným mužem, navíc velmi pohledným a ženami obdivovaným, je rád za fešáka, vždycky si potrpěl na módu, takže svými kreativními outfity leckdy i zastíní i Tatianu.

Ta, jako žena, se přitom v tackových chvílích nemůže cítit nejlépe. Snadno tak může dojít mezi milenci k napětí. Není divu, že herečku to musí psychicky ničit. Vždyť ona má být za tu zářící hvězdu a muž spíše za šaramantního ochránce.

Tohle ale Tatiana vedle Dyka nemá. Častokrát si spíše ji pak vezmou na paškál módní stylisté a ještě ji zkritizují..

Vilhelmová musí trpět i to, jak je Dyk neustále obletovaný ženami. Krásky mu nadbíhají ze všech stran. Například na sociální síti oblíbeného zpěváka z Night work lajkují desetitisíce poblázněných fanynek.

Možná proto si Tatiana raději neudělala veřejný profil. Nejspíš by těžce nesla, kdyby se ukázalo černé na bílém, že má méně obdivovatelů, než on. Taková nerovnováha ve vztahu pochopitelně nemůže věštit nic dobrého.

V herečce musí narůstat nesnesitelná žárlivost a zároveň křivda, které se stanou doslova časovanou bombou, jenž může vybuchnout v nečekanou chvíli. Kdo ví, co se tedy skrývá za líbeznými úsměvy a láskyplnými doteky obou umělců.

Možná je všechno trochu jinak..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...