Tatiana Vilhelmová: Potřebuje od něj pryč?

Moc chlapů

I když to tak nevypadá, herečka TATIANA VILHELMOVÁ (38) je občas pěkný introvert a utíká od všech včetně vlastní rodiny a fešného partnera VOJTY DYKA (31), kterého jinak velmi miluje. „Trpím, když aspoň jednou do týdne nemůžu být sama. Myslím absolutně sama, i bez Vojty,“ prozradila zcela otevřeně herečka, která nedávno televizní diváky přesvědčila o tom, že je i zdatná zpěvačka.

Vyhrála totiž poslední řadu show Tvoje tvář má známý hlas, kde překvapila. Táňa je mámou tří kluků – FRANTIŠKA (12) a CYRILA (9) z prvního manželství, a ALOISE (4), jehož má s Dykem. Muži mají tedy převahu a není divu, že si Táňa potřebuje odpočinout. Možná že už brzy se však počet členů rodiny změní.

To prozradíme ale příště.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...