Těhotenství jí nepřejí

Zatímco ona si své pozdní těhotenství nadmíru užívá, její fanoušci na sociálních sítích běsní. Vendula Pizingerová (48) sklízí velkou kritiku za to, že se dopustila něčeho tak hanebného, jako je početí dítě těsně před padesátkou.

V jejím věku už jsou jiné ženy babičkami a porození vlastního dítka jim připadá jako skutečné sci-fi . Vendula se ale raduje, protože se stalo něco, v co snad už ani nedoufala Své nadšení rozhodně nesdílí sama.

Také vás může zajímat ...

O dítě se snažili několik let

Stejnou radost má i její manžel Josef Pizinger (32) a také samozřejmě nejbližší rodina a přátelé. Někteří kamarádi se ale ukázali ve zcela novém světle a Vendula tak přišla na to, že opravdovými přáteli asi nikdy nebyli.

Ti, co ji pomlouvají, jí zřejmě asi tak trošku závidí. Mnoho párů se o miminko snaží několik let i v mnohem mladším věku a Vendule se podařilo počít v osmačtyřiceti.

Nelze jinak, než jí přát štěstí, zlých řečí a pomluv si totiž vyslechne ještě hodně. Minimálně dokud si lidé nenajdou pro pomluvy někoho jiného…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...