Těhotná, ale jen cvičně…

Jako mávnutím proutku se objevila ve Slunečné tmavovláska, o níž se říká, že je podobná jedné z našich nejkrásnějších hereček, Libuši Šafránkové (67). Střídala Veroniku Arichtevu (34), která odcházela na mateřskou dovolenou, a proměnila se tak v rozmarnou Denisu.

Tu doposud hrála právě Arichteva. Teď se ukázalo, že miminko čeká také Eva Josefíková. Její Denisa ho ve Slunečné čeká s mnohem starším milionářem Johnem Linhartem, kterého představuje Maroš Kramár (61).

Také vás může zajímat ...

A jak je to se soukromým životem krásné Evy? Mluví o něm nerada anebo vůbec, tvrdí, že její soukromí nikoho nezajímá – v tom se ale mýlí. Víme, že její nejkratší vztah netrval ani dvacet čtyři hodin. To vzbuzuje dojem, jako by byla bůhvíjak přelétavá, pravda je ale jinde. Tohle se stalo na gymnáziu na svatého Valentýna.

Eva dostala valentýnku, přesto pisatele odmítla, protože jí připadalo trapné, aby se dva primáni vodili po školních chodbách za ručičku. Skoro čtyři roky byla pak partnerkou Jiřího Mádla (34). Herci rozchod zlomil srdce a mluvil o tom, že důvodem rozpadu vztahu nebyl nikdo třetí, ale rozdílné představy o budoucnosti. Chtěl dítě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...