Těhotná dostává od lidí kruté vzkazy…

Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová (48) už vylíčila, jak přišla ke svému věru nečekanému těhotenství, bylo to prý naprosto neplánované.

„Nemohla jsem tomu uvěřit a zároveň jsem měla strašný strach. Není mi dvacet, bude všechno v pořádku? Zvládnu to?“ řekla s tím, že první tři měsíce prozvracela a pak plenila ledničku. Nejspíš celkem přesně věděla, jaký vypukne šrumec, a proto s veřejným oznámením čekala tak dlouho.

Také vás může zajímat ...

Ohlasy, převážně velmi pozitivní, jí zahltily mail, ale našly se i ženy dobračky, které považovaly za nutné napsat: „Nejste už na to moc stará?“ nebo „Před deseti lety bych jí mimi přála, teď už je to proti přírodě, ohrožení pro oba.“ Těžko říci, zda tyto a podobné soudružky mají zato, že jejich názor má v tuto chvíli nějaký smysl.

Paní Vendula už mnohokrát v minulosti ukázala silnou, skoro chlapskou vůli, takže lze s úspěchem pochybovat o tom, že by jí podobné „potřehy“ jakýmkoli způsobem rozhodily. Ona už se těší!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...