Temperamentní Hana Gregorová dvakrát v životě odvedla chlapa od rodiny!

Osudový životní partner jí zemřel den před svým velkým výročím!

Osudem Hany Gregorové (64) bylo, že se zamilovala do mužů, kteří byli v té době zadaní. Před lety šlo o mužskou hereckou legendu, nedávno si to zopakovala s mladým zajíčkem.

Dětství prožila herečka a podnikatelka Hana Gregorová naprosto bezproblémové. Vzpomínala na ně jako na krásnou dobu plnou her a kamarádů, kdy jí nic nechybělo. Vztah k divadlu a ke kultuře obecně v ní probudila maminka. Hana toužila stát se herečkou, ale dokázala by si bývala představit i jiné profese, kterým by se určitě věnovala se stejnou energií a chutí: například lékařku nebo veterinářku.

Také vás může zajímat ...

Studovat šla ale Vysokou školu múzických umění do Bratislavy.

Když se do něčeho pustí, tak hned tak neustoupí!
Když se do něčeho pustí, tak hned tak neustoupí!

Pro papíry museli do Rumunska!

V téže době, kdy Hana pronikala na škole do tajů herectví, studoval v Bratislavě medicínu Jordánec jménem Gassan. Seznámili se spolu, když byla Hana v druhém ročníku. Bylo by pro ni bývalo samozřejmostí vzít si ho za manžela, ale chodit v té době s Arabem bylo společensky obtížné. „Rodiče z toho byli ze začátku úplně hotoví,“ přiznala Hana.

„Vůbec to pro ně nepřicházelo v úvahu.“ Gassan odjel do Spojených arabských emirátů a tam zařizoval, aby tam Hana mohla přijet za ním. Pak se vrátil do Bratislavy a požádal rodiče mladé herečky o její ruku. Získal si jejich přízeň. Svatba nebyla jednoduchou záležitostí, doklady si musel Gassan vyřizovat dokonce na jordánském velvyslanectví v Rumunsku.

Dvojici se narodila dcera jménem Rola (37). Hana jezdila za Gassanem do Dubaje. Později tam s ním začala žít, ale stýskalo se jí po rodičích – tím spíš, že byli sami poté, co bratr Hany emigroval do Švédska.

Rozhodla se, že zařídí svému manželovi v Československu atestaci, aby mohli bydlet v Bratislavě.

Životního výročí se Radek bohužel o den nedožil.
Životního výročí se Radek bohužel o den nedožil.

Musela si vybrat

Ta cesta se ukázala jako osudová. Na Slovensku totiž nabídli Haně roli ve filmu Noční jezdci. A hlavním hrdinou snímku byl Radoslav Brzobohatý (+79). Na place mezi nimi propukla velká láska – skandální, protože oba byli zadaní jinde. Vyřešili to tak, že se rozhodli být spolu.

Zatímco Radkova manželka Jiřina Bohdalová (85) to brala jako největší životní zradu a po rozvodu pak se svým mužem léta nepromluvila, Gassan měl více pochopení. Hana by je nejraději bývala měla oba dva – svého manžela i Radka – ale srdce jí vedlo k hereckému kolegovi. Rozvod proběhl bez problémů, nebyly ani žádné hádky o výchovu dcery.

S Radkem pak měla Hana svého druhého potomka – syna Ondřeje (34), který se stal úspěšným hercem a hudebníkem.

Zvládá vést divadlo i hrát v seriálech!
Zvládá vést divadlo i hrát v seriálech!

Zařídila mu divadlo

Dlouhá léta byl Radek jednou z opor Divadla Na Vinohradech. Na přelomu tisíciletí ale slavnou scénu opustil. Haně vadilo, jak se manžel trápí tím, že nemůže hrát. Rozhodla se proto, že mu založí vlastní divadlo.

Podnikavá herečka na to šla razantně: založila divadelní společnost, našla vhodné prostory v Opletalově ulici poblíž Václavského náměstí a novou scénu se jí podařilo otevřít v rekordním čase dvou měsíců! Divadlo neslo Radkovo jméno. Z převážné části se o ně ale starala právě Hana. „Radek byl značkou a jménem,“ připustila.

„On byl skvělý herec a divadlo miloval, ale nebyl organizační typ.“ Před pěti lety ale tento životní vztah ukončila smrt. Večer před svým posledním dnem života si šel Radek lehnout dříve než Hana, ale když přišla do ložnice, ještě nespal. Před usnutím si povídali. „.Ráno mě vzbudil, že je mu strašně zle,“ líčila herečka. „Viděla jsem, že je to vážné, že nejde o žádnou klasickou nevolnost.

Byl celý zpocený.“ Rychle volala sanitku. Do pražského IKEMu se dostal ještě při vědomí. Na operačním sále prý ještě komunikoval s lékaři. Bohužel mu praskla břišní aorta. V poledne syn Ondřej telefonoval Haně smutnou zprávu: Radek Brzobohatý zemřel.

Druhý den měl slavit významné výročí: osmdesáté narozeniny!

K usmíření došlo až po spoustě let.
K usmíření došlo až po spoustě let.

Znala ho už z minulosti!

Nějaký čas po smrti milovaného manžela a herecké legendy našla Hana Gregorová útěchu v náručí muže o generaci mladšího. Je dokonce o rok mladší než její syn, se kterým má někdejší neúspěšný finalista soutěže o titul Muže roku Ondřej Koptík (32) společné křestní jméno. Ona soutěž se konala v roce 2003 a Hana tam byla jednou z porotkyň.

Zná tedy svého současného přítele už od doby, kdy mu bylo pouhých osmnáct let. Dohromady se ale dali až po smrti Radka Brzobohatého. Pikantní ovšem je, že také v tomto případě se opakovala jedna situace: temperamentní Hana si opět začala vztah se ženatým mužem. Ondřej měl totiž už manželku a dvě malé děti.

Tradovalo se ovšem, že v manželství byl nespokojený a rodinu by býval opustil tak jako tak. Milenecké pouto se dařilo nějaký čas tajit, dokud se s ním Ondřej „nepochlubil“ na sociálních sítích. Na svém profilu si totiž neuzavřel přístup široké veřejnosti. Hany se sice zeptal, jestli si tam může dát jejich společné fotky, ale prý ho nenapadlo, že si toho někdo všimne.

Snímky dvojice samozřejmě nezůstaly bez odezvy a zralá žena s partnerem mladším o 32 let se stala velkým soustem pro bulvární média.

Po svatbě si syn změnil jméno, což se Haně vůbec nelíbilo.
Po svatbě si syn změnil jméno, což se Haně vůbec nelíbilo.

Šel do toho na rovinu!

To, o čem psali novináři nejčastěji, byl samozřejmě velký věkový rozdíl mezi partnery. Hana taková otázka ale vůbec netrápí. „Nikdy jsem neřešila věk,“ prohlásila. „Prostě mi přišel do cesty, něco se stalo, chemie funguje a samozřejmě je příjemné, že je to mladý muž. “ V jednom rozhovoru si pak postěžovala: „Když má chlap o 40 let mladší ženu, tak ho všichni obdivují a je to úžasný.

A když je to naopak, tak je to hrozný a každý se nad tím podivuje.“ Hanu Ondřej okouzlil tím, že byl odvážný a šel do toho na rovinu. Ze svých zkušeností ví, že je spousta mužů, kteří se jenom tajně dívají a nic nepodniknou. Hana nikdy úplně nevyloučila, že by svůj nový vztah mohla potvrdit i oficiálně, tedy na radnici.

A loni se její pozornost skutečně točila kolem svatby, nikoliv však její, ale syna Ondřeje. Ten si po tříletém vztahu vzal modelku Taťánu Kuchařovou (29).

Svatby se zúčastnil i ten „druhý“ Ondřej a nejspíš ho inspirovala k tomu, aby se ke svojí výrazně starší lásce přiblížil ještě více.

V Rakousku to přehnal!

Přestože Ondřej Koptík ještě neměl vyřešené své vlastní manželství, neváhal a na horách v Rakousku požádal Hanu o ruku. Samozřejmě jí tím dostal, alespoň na chvíli, než se jí to rozleželo v hlavě – a také než zjistila, že vyznání byli přítomni i skrytí bulvární novináři. „Byla jsem tři tisíce metrů vysoko,“ komentovala později situaci. „Já, která se strašně bojím výšek!

V té lanovce jsem měla celou dobu zavřené oči a vůbec nevěděla, co se děje. Zásnuby neplatí!“ Ondřejovi muselo být jasné, že to přepískl, dokonce se mluvilo o tom, že by to mohlo naopak znamenat konec pro něho slibného vztahu. Toho, že by Hana zůstala sama, se nebojí. Při jejím sebevědomí jí to nikdy nenapadlo u žádného chlapa. Spíš se prý musí vždy bát oni, že Hana opustí je.

Dominantní principálka měla rovnocenného partnera v Radkovi Brzobohatém. Všichni ostatní, kdo přijdou po něm, s ním budou vždy srovnáváni, jak Hanou, tak i veřejností.

A těžko někdo obstojí!

S nudnými lidmi neztrácí Hana čas!

Když se Hany Gregorové novináři ptali, co jí naučil život, odpověděla, že už neztrácí čas s lidmi, kteří jí nudí. „Když mi bylo dvacet, byla jsem ochotná sedět a poslouchat, dnes jsem schopná takovou k ničemu nevedoucí debatu stornovat,“ řekla. „Je zbytečné ztrácet čas, ten je můj a já o něm rozhoduji.“ Ví, že je ale třeba postupovat takticky a člověk musí být diplomatem, aby druhého neranil.

Pokud ovšem někdo nepochopí jemné náznaky, umí být radikální a rázná.

Vědomě někomu ublížit by ale nedokázala.

Překvapila, jak rychle šla s váhou dolů!

V nedávné době začala Hana Gregorová také shazovat kila. Protože je ženou činu, jakmile se rozhodla, nic ji nezastavilo. Změna byla vidět na první pohled. Dietu nastartovala detoxikačním sirupem. Přestala jíst věci vyrobené z mouky a začala vynechávat u jídel přílohy. Dala si za cíl obléknout svůj kabát z mládí, který měla stále ve skříni. Rozhodně si ale neodpírala, když měla na něco chuť.

„Nejhorší je, když si nějaké jídlo zakážete. Je lepší si klidně dát kousek čehokoli, nic si striktně nezakazovat,“ uvedla.

Hlavně to chce ale mít vůli a té Hana měla vždy dostatek!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...