Teplé nápoje plné vitamínů

Jablkovo – mandarinkový

Co budete potřebovat: Ÿ 1 středně velké červené jablíčko Ÿ mandarinku nebo malý pomeranč Ÿ 0,5 l vroucí vody či šípkového čaje Ÿ špetku skořice, pokud ji máte rádi Jak připravíte: Pěkné zdravé jablíčko pokrájejte na drobné kousky.

Také vás může zajímat ...

Oloupejte malý pomeranč nebo mandarinku, opět nakrájejte na kousky či dekorativní plátky. Co se chuti týče, můžete přidat trošku skořice. Poté zalijte vroucí vodou nebo čerstvě uvařeným šípkovým čajem. Pro dospělé zmrzlé mlsouny můžete přidat kapku alkoholu pro zahřátí.

Hruškový s hřebíčkem a skořicí

Co budete potřebovat: Ÿ 2 středně velké hrušky Ÿ špetku skořice Ÿ 2 až 3 hřebíčky Ÿ 0,5 l vroucí vody nebo šípkového čaje Jak připravíte: Hrušky pokrájejte, přidejte špetku skořice, 2 až 3 hřebíčky a přelijte vroucí vodou nebo šípkovým čajem.

Čaj, který je dělaný pouze ze slupek, není dobrý. Můžete však kombinovat hrušku a jablko a malým dětem přisladit lžící domácího medu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama