Teprve po svatbě zjistili Drew Barrymore a její manžel, jak jsou rozdílní!

Její první manželství trvalo jen 19 dnů, druhé necelého půl roku!

Se svým třetím mužem, konzultantem Willem Kopelmanem (38) už hollywoodská hvězda Drew Barrymore (41) také není. Tentokrát ale manželství trvalo aspoň déle než jeden rok a herečka má dvě dcery.

Už v šesti letech se stala Drew Barrymore známou po celém světě, díky roli holčičky ve slavném filmu E.T. Mimozemšťan. Svoji slávu tahle problematická rebelka z legendární herecké rodiny neunesla. Drew to brala hopem: v devíti letech dětská alkoholička, ve dvanácti závislačka na kokainu, ve čtrnácti se pokusila o sebevraždu. Vypadalo to s ní špatně.

Zatímco pubertu strávila jako alkoholička a narkomanka, v adolescentním období se přestylizovala do rebelky, což mimo jiné obnášelo i pózování pro Playboy nebo nahé fotky se svým tehdejším přítelem.

A v devatenácti letech si poprvé oblékla šaty pro nevěstu!

Také vás může zajímat ...
Jako malá okouzlila svět.
Jako malá okouzlila svět.

Před druhou svatbou málem uhořela!

První manželství s barmanem Jeremym Thomasem bylo ovšem hodně krátké. Znali se jenom šest týdnů a pro svatbu se rozhodli během jedné noci. Svatba se konala v baru a oba milence oddal jasnovidec z telefonní linky, kterého kontaktovali půl hodiny předtím. Údajně byli jak Drew, tak Jeremy střízliví. Ukázalo se ale, že šlo opravdu o zbrklý krok, protože manželství vydrželo pouhých devatenáct dnů!

O několik let později to Drew zkusila znovu, tentokrát s hercem a producentem Tomem Greenem (45). Ještě než si ho vzala, přišli oba málem o život, když vyhořelo sídlo Drew v hodnotě tří milionů dolarů. Oba v něm onu noc spali, ale stačili se zachránit. Dům byl ale totálně zničený. V červenci 2002 si Drew Toma vzala. V prosinci požádal o rozvod.

Vylepšila si skóre ohledně trvání manželství, ale ani tak nebyl půl rok nic moc.

A to se brali dvakrát: jednou oficiálně v Tichomoří, podruhé si pak obřad zopakovali pro přátele a rodinné příslušníky.

Bylo to manželství z rozumu

S Willem, třetím manželem, to rozhodně nebyla láska na první pohled. Drew ho brala hodně pragmaticky, jako kamaráda a jako člověka, který byl vždy na telefonu, když potřebovala. Měl také jasno, co se týkalo založení rodiny – a slavná herečka děti chtěla. O ruku ji Will požádal na dovolené v Idahu. Svůj svatební návrh doprovodil čtyřkarátovým diamantovým zásnubním prstenem.

Vzali se v červnu 2012, v době, kdy Drew už byla v jiném stavu. K první dcerce později přibyla i druhá. Manželství ale nebylo tak růžové, jak to nejdřív vypadalo. Oba zjišťovali, jak moc jsou rozdílní. „Jsme protipóly,“ konstatovala Drew v jednom rozhovoru. „Udělali jsme spoustu kompromisů, ale když přijde na to, co se nám líbí a nelíbí, hodně se lišíme.

“ K napětí určitě přispěly i poporodní deprese, kterými herečka trpěla půl roku. Kvůli dětem se snažili Drew a Will manželství udržet, ale po čtyřech letech to letos v létě oba definitivně vzdali. Pro hollywoodskou hvězdu tím ale pokusy neskončili.

Klidně se prý vdá i počtvrté, když se najde vhodný odvážlivec!

Neshodli se na tom, kde budou bydlet

Oba dnes již bývalí manželé byli nejprve čtyři roky pouze přáteli. „Zjistil jsem postupně, že je to žena, se kterou chci být,“ svěřil se Will v televizi. Přiznal, že než se sblížili, neviděl ani jeden z filmů, kde Drew hrála. Ukázalo se, že hlavním důvodem, proč se jejich manželství rozpadlo, bylo to, že se neshodli, kde budou bydlet.

Měli na vybranou mezi New Yorkem, kde zatím vyrůstaly jejich dcerky a Los Angeles, kam chtěla odejít Drew, aby měla blízko k filmovým studiím. Nakonec se na tom neshodli.

Láska už je tedy minulostí, ale oba zůstali i po rozvodu přáteli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...