Terčem nenávisti?

Má se jako v bavlnce a to se zjevně nelíbí jejím kolegům. Úspěšná česká herečka Dana Syslová (75) je na rozdíl od jiných umělců na roztrhání.

Diváci si ji oblíbili a hraje ve dvou úspěšných seriálech

Také vás může zajímat ...

V divadlech sice nehraje, zato natáčí dva úspěšné seriály, Ulici a Sestřičky Modrý kód. A zřejmě kvůli kšeftům jí začali ostatní závidět. Jednou z nich je i její dlouholetá kolegyně Daniela Kolářová (74).

Pohádají se opět kvůli penězům? Říká se totiž, že Kolářová, přestože hraje v primáckém seriálu, šetří každou korunu, aby tuto nehezkou dobu přežila. Nechá si od své kamarádky pomoct?

Pomůže své kamarádce?

Znají se už nespočet let a mají za sebou i společnou divadelní kariéru. Co by to bylo ale za kamarádky, kdyby si nedokázaly pomoct? Kdyby byla Daniela ve finanční tísni, určitě by jí přítelkyně podala pomocnou ruku. Byla by škoda, aby se kvůli penězům rozhádaly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama