Tereza Bebarová: Přiznala šok z dětství

Trvalé psychické následky?

To, co se stalo herečce TEREZE BEBAROVÉ (42), by nikdo nikdy jistě zažít nechtěl! Natož jako dítě. Nedávno totiž herečka prozradila zážitek z dětství, na který dodnes s hrůzou vzpomíná. „Vlastně si ani nepamatuji, kolik mi přesně bylo,“ začíná své vyprávění herečka.

Zničehonic se před ní objevil

Když se jednou vracela domů, objevil se před ní zničehonic neznámý muž a celý obnažený! Chtěla před ním rychle utéct, ale on jí vyhrožoval, že jestli to řekne rodičům, tak si jí znovu najde. „Poslechla jsem, rodičům jsem nic neřekla, jen staršímu bratrovi,“ vypráví herečka. Prý na ní ale zážitek naštěstí nezanechal psychické následky. „Rozhodně z toho žádné trauma nemám,“ dodává.

Také vás může zajímat ...

Měla štěstí, že si na ni muž nedovolil něco horšího.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...