Tereza Brodská: Hroutí se jí celý život

Je zlomená a opuštěná. Tereza Brodská (51) údajně neprožívá zrovna nejveselejší období. Nejenže má starosti o svou maminku Janu Brejchovou (79), ale zároveň je na tom prý špatně z finančního hlediska. Pobyt v nemocnici údajně mamince hradí ze svého, a i když Brejchová nějaké své úspory měla, ty už prý na její léčbu dávno padly.A tak se musí spoléhat na svou dceru.

Také vás může zajímat ...

Skoro se nevídají

Ta se samozřejmě o maminku stará, seč jí síly i peníze stačí, ale kvůli tomu prý nemá čas ani na lásku, ani na kariéru. Všechno podle přátel dělá polovičatě.Dokonce už jí to prý připomíná i její manžel Herbert Slavík (56). Ten je kvůli pracovním záležitostem rovněž hodně vytížený, a tak se skoro nevídají.

Nemůže sehnat práci?

Herečce však podle všeho ubývá i práce.Už není tak žádaná jako v dřívějších letech, a když už přece jen nějakou seriálovou nebo filmovou roli získá, údajně za ni nedostane zaplaceno tolik, kolik by si představovala a na co byla zvyklá. Podle kamarádek se jí život hroutí pod rukama a herečka vůbec neví, co má dělat.

Navíc má strach z toho, že přijde o manžela. Se Slavíkem žije už téměř čtvrt století a po tak dlouhé době je zřejmé, že na vztahu musejí hodně pracovat, aby si ho udrželi. Jenže ona už prý nemá sílu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama