Tereza Brodská: Je jí fuk, jak vypadá

Výrazná, originální kráska s francouzským šarmem. Tak by se dala charakterizovat herečka Tereza Brodská (48). Nějak však zapomněla vzít v úvahu nemilosrdné uplývání času.

Možná se domnívala, že jí mladistvý půvab zůstane napořád, ale jak zralé ženy dobře vědí, není tomu tak. Herečka si dokonce ani nebarvila vlasy, teprve loni na podzim se za tímto účelem odebrala do kadeřnictví.

Také vás může zajímat ...

A upřímně se diví tomu, že odteď tam už bude muset chodit pravidelně. Těžko uvěřitelné je, že se nelíčí. Nechala se slyšet, že čím je starší, tím se líčí méně, protože ji to už nebaví a nemá na to čas. Nechodí ani na kosmetiku, ve svém věku by však pleť rozhodně neměla zanedbávat.

Otevřeně přiznává, že je vůči sobě velký lajdák. Neužije jí ani na formování postavy v tělocvičně, neoblíbila si totiž žádný sport. Jediná její fyzická aktivita jsou procházky s pejsky. Má münsterlandskou ohařka Elsu a křížence čivavy a huskyho Konráda.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...