Tereza Brodská: Nechce vypadat jako vorvaň

Hvězda Slunečné si po padesátých narozeninách uvědomila, co je pro ni v životě důležité a co je třeba dělat, aby se cítila dobře. Moc ráda chodím.

Běhat totiž nemůžu, to mi před lety kvůli operaci ploténky lékaři zakázali,“ prozrazuje tmavovláska. Televizní diváci si všimli, že dcera slavných rodičů už není jako proutek, ale je známo, že za to nemůže, přibrala kvůli roli.

Také vás může zajímat ...

Pak jí však nadbytečné kilogramy překážely. „Točila jsem film na Slovensku, kde jsem měla vypadat normálně, ne jako vorvaň,“ říká se smíchem. „Zkoušela jsem jógu.

Zjistila jsem ale, že to není nic pro mě. Vrhla jsem se tedy do pilatesu, který mě hrozně baví, a samozřejmě do té mojí rychlé chůze,“ pochvaluje si metody, díky kterým je štíhlejší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...