Tereza Brodská: Probuzené úzkosti

Ani seriálové hvězdy nemusí mít zrovna na růžích ustláno. Do zpěvu například teď není ani Tereze Brodské, která exceluje v seriálu Slunečná. Její postava Jany Kratinové se zamilovala jako středoškolačka a vznáší se na růžovém obláčku.

To herečka chodí po pevné zemi, někdy bohužel dost tvrdé. Ani jí koronavirová pandemie na náladě nepřidala, ba naopak. O spanilé černovlásce je známo, že trpí úzkostmi. „Podědila jsem tatínkovu roli: hypochondr a katastrofista,“ přiznává se statečně.

Také vás může zajímat ...

Dlužno podotknout, že být v dnešní době hypochondrem je skutečně katastrofální záležitost. Tereza se snaží se svými strachy pracovat už vzhledem k synovi. „Udělala bych z něho těmi svými obavami skleníkovou kytku a trosku nervů,“ přiznává sebekriticky. Vnitřní noční můry léčila rychlou chůzí.

Pomáhalo to. Jenže nyní, v době koronavirové paniky, se černovláska ze slavné herecké rodiny opět necítí dobře. Maminku Janu Brejchovou (80), která trvale pobývá v léčebně dlouhodobě nemocných v areálu motolské nemocnice, kvůli zákazu návštěv nevídá. „Ahoj, mami. Aspoň takhle na dálku,“ zdraví mámu nevesele.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama