Tereza Brodská: Prozradila tajemství Slunečné. Co si nechala pro sebe?

Milovníci seriálu Slunečná nejspíš nemají tušení, kde se statek sester Týny a Sylvy Popelkových nalézá ve skutečnosti.

Máme štěstí, že to prozradila Tereza Brodská, která ve Slunečné představuje submisivní Janu Kratinovou. Statek se nachází v obci Zápy. „Je to jedno z nejhezčích míst kousek od Prahy a v zimě jedno z nejstudenějších,“ poznamenává talentovaná herečka. „Dvůr i zahrada mají své kouzlo.

Také vás může zajímat ...

Dokonce jsme tam celý štáb jednou na popud pana režiséra, kterému se místo také líbí, grilovali,“ svěřuje se půvabná černovláska. „Naše seriálová rodina Kratinových tam točí poměrně často, protože my jako jediní tam máme ateliér,“ dodává. A teď se právě dostáváme k tomu, co si dcera slavných rodičů nechala pro sebe.

Jejího seriálového manžela hraje David Prachař (61).

Podle scénáře si manželé příliš nerozumějí. Kratina ženu zanedbává a pobývá buďto na poli, nebo s kamarády v hospodě. Šeptá se ovšem, že Brodská s Prachařem si rozumějí výborně, prý se spolu při natáčení hodně nasmějí.

Odtud už bývá jen krůček k lásce. Rozhoří se mezi kolegy ohýnek? Unavený herec v reálu živí mnoho krků, Brodská žije v dlouholetém manželství, a to může trpět únavou materiálu. Takže kdoví. Románek není vyloučen.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama