Tereza Brodská: Schovává se doma pod peřinou?

Bolestně zklamala Jiřinu Bohdalovou (87). Ta pořádala křest své nejnovější kuchařky, na který pozvala mnoho známých. Osobně jim volala, domnívala se totiž, že v takovém případě nikdo neodmítne.

To se nepotvrdilo, někteří se omluvili, jiní nepřišli bez slůvka vysvětlení. Omluvily se například Carmen Mayerová (74) a Dáda Patrasová (62), zatímco Tereza Brodská prostě nepřišla, což Bohdalovou poněkud rozčarovalo.

Také vás může zajímat ...

„Tereza Brodská tu není, ta mě zklamala,“ s trpkostí podotkla „Bohdalka“. Mezi přítomnými se okamžitě začalo spekulovat, co se vlastně s Terezkou děje. Není přece samo sebou, že by jen tak někam, kam ji pozvala její oblíbená kolegyně, nepřišla, na to je příliš slušně vychovaná.

O půvabné brunetce je známo, že trpí depresemi, stejně jako její zesnulý otec Vlastimil Brodský (†81) a bratr Marek Brodský (59). Tahle zákeřná nemoc duše trápí celou slavnou hereckou rodinu. Je snad toto důvod, proč Tereza ignoruje společenské akce a schovává se doma?

Doufejme, že příčina je nevinnější: Tereza kvůli natáčení filmu přibrala a hubne pomalu, a tak se možná nechce ukazovat, dokud se nezbaví nadváhy.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...