Tereza Brodská: Složitý vztah s bratrem

Komplikovaný vztah mají mezi sebou nevlastní sourozenci Tereza a Marek (61) Brodští. Děti slavných rodičů spolu nevyrůstaly. Mají společného otce, Vlastimila Brodského (81), ale zatímco Terezinou matkou je herečka Jana Brejchová (80),

Marek se narodil baletce a historičce baletu. Proto žili Tereza s Markem jako malí odděleně a později jim nezbylo než hledat k sobě cestu. Vyšlo najevo, že se vídají bohužel málokdy.

Také vás může zajímat ...

Každý žijeme jinak, nemáme společné přátele ani zájmy, ale něco mezi námi určitě je,“ prohlásil jediný syn Vlastimila Brodského. „Občas si zavoláme, zkoušíme vzájemně nezapomenout na narozeniny a jednou za rok jdeme na kafe.“ Vypadá to, že nijak nepřehání, sestru naposledy viděl loni v červenci na pohřbu svojí maminky Boženy (†96), přezdívané Bíba.

Když byli oba mnohem mladší, byli si blízcí, a jak Marek s úsměvem podotýká, spojoval je alkohol, což znamená, že si spolu chodívali posedět do pražských hospůdek. Pak už na to nebyl čas. „Je mi to líto,“ říká Marek. „Jenže my jsme spolu nikdy nežili, vídali jsme se občas o víkendu, ale věkovej rozdíl mezi náma byl tehdy velkej.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...