Tereza Brodská: TOHLE SI NENECHÁ LÍBIT!

Nevinně vyhlížející úraz skončil naštípnutou kostí a zpřetrhanými vazy! TEREZA BRODSKÁ (50) se jako jeden z gratulantů objevila na narozeninové oslavě jedné firmy. Ta probíhala v klubu, kde nikomu bezpečnostní opatření nic neříkala.

„V momentě, kdy jsem se chystala jít popřát na pódium, šlápla jsem do osmdesáticentimetrové díry mezi pódiem a schodem, jen jsem vyjekla bolestí,“ popisuje dramatickou situaci.

Také vás může zajímat ...

Byla tam tma a nikdo obří mezeru neoznačil reflexní páskou.

Omluva nepřišla

Herečka byla hospitalizována, musela projít několikatýdenní rekonvalescencí a rušit jeden kšeft za druhým. A situace bude mít dohru. Rána se totiž zanítila a ona nemohla pracovat. Protože se jí z klubu za celou dobu nikdo neomluvil, herečka vytáhla do boje s právníky! Podnikla potřebné kroky a od klubu bude vyžadovat finanční náhradu. Za dobu léčení totiž přišla o velký balík.

Pražský klub se k pochybení nechce vyjadřovat.

A tak z něj musí dostat peníze přes soud.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...