Tereza Kerndlová: Chce víc slávy, tak se svléká!

Za svou nahotu sklidila od lidí přísnou kritiku.

Tereza Kerndlová (30) šla ve stopách svého otce, známého zpěváka Ladi Kerndla (72) a dala se na dráhu zpěvačky. Na hudební scéně není nováčkem. Svou kariéru začínala kdysi v kapele Black Milk a na sólové dráze je víc než 11 let.

Přesto až teď natočila nejsvůdnější videoklip své kariéry. Chodí zde po pláži v titěrných bikinách a pěje o lásce. Že se Tereza fotí v sexy pózách, to patří k její profesi. Musí ale skutečně ukazovat skoro vše? Někteří by pak mohli předpokládat, že nemá co jiného nabídnout.

Sexy pózy jí jdou.
Sexy pózy jí jdou.

Dokonce sklidila kritiku fanoušků za fotku na sociální síti, kde je jen v kalhotkách a podprsence. Pohoršení lidé nemohli Kerndlovou rozdýchat. Škoda, že to je jediné, co si budou o zpěvačce pamatovat.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...