Tereza Kerndlová: Změnila ji nemoc

Zpěvačka TEREZA KERNDLOVÁ (31) před nedávnem přiznala, že bojovala s velmi závažným zdravotním problémem. Málem ji postihla rakovina děložního čípku, které se pouze díky včasné prevenci vyhnula. Nicméně to vypadá, že jí tento hrůzný zážitek otevřel oči a ona začala žít na plno.

Podle jejích prohlášení na sociálních sítích se dá usoudit, že přemýšlí o útěku z České republiky. Údajně jí vadí místní podnebí a raději by život prožila někde, kde má po celý rok slunečno a může se kdykoli vykoupat v moři. Již teď totiž tráví za hranicemi více času než doma, takže by mi si ani nemusela zvykat na velké změny.

Také vás může zajímat ...

Založí rodinu?

Možná že se ve zpěvačce hnulo také svědomí a bude chtít konečně s manželem RENÉM MAYEREM (46) založit rodinu. Už před necelými dvěma lety prohlašovala, že se těší na své vlastní dítě, a proto by jim v tom nemělo teď nic bránit. Dočká se LAĎA KERNDL (73) konečně vytoužených vnoučat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...