Tereza Kostková (39): Neví si rady se synem

Přitažlivá tmavovláska Tereza Kostková (39) neví, který problém řešit dřív. Je toho na ni moc. Bolestný rozvod s manželem, režisérem Petrem Kracikem (57), čtyřicáté narozeniny v dohledu – čas je neúprosný – a teď ještě trápení se synem Toníkem (8).

Dalo se to čekat. Nešťastná Tereza Kostková je teď na chlapce sama, a každý odborník potvrdí, že v období rozvodu rodičů děti takzvaně neví, čí jsou. Z dříve vzorného potomka se tak může stát problémové dítě, jemuž se rapidně zhorší školní prospěch a mnohdy i chování.

Byl by div, kdyby se na malém Toníkovi neprojevilo, že vyrůstá v neúplné rodině. Stává se z něho až příliš energický chlapeček, který, jak matka smutně přiznává, umí být nadmíru drzý. A „obětí“ je přirozeně ten nejbližší člověk – máma.

Synek hledá hranice, kam až může zajít. Tereza Kostková prohlásila, že je někdy zoufalá. Klade si otázku, zda syna vychovává správně. Občas vysloveně zuří. Na výchovné problémy by měli být v rodině dva. Jenže v tomto případě má tatínek jiné starosti, hodně se zajímá o půvaby žen ve svém okolí.

Také vás může zajímat ...

A Kostkové nezbývá než se dál zmítat v pochybnostech. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...