Tereza Kostková: Čeká Terezu po tajné svatbě drsný rozvod?

Myslela si, že po svatbě se všechno obrátí k lepšímu. Ale není to tak docela pravda. Do života jí znovu vstoupil její bývalý manžel! Co se děje?

Když se před několika týdny veřejnost dozvěděla, že se z Terezy Kostkové stala paní Nvotová, nikdo tomu nemohl uvěřit. Jak mohla veselku tak dokonale utajit? Jenže pár týdnů nato se začíná spekulovat o dalším jejím tajemství, které dosud údajně nikomu neprozradila.

Nyní má však úplně jiné starosti. Nejenže dostala nabídku, která se neodmítá, a tak ji možná letos v taneční soutěži StarDance vidíme naposledy, ale také se jí do života začíná čím dál častěji vracet její bývalý manžel Petr Kracik (60).

Také vás může zajímat ...

Ten s ní nikdy nepřerušil kontakt a dokonce spolu už jako rozvedený pár trávili loňské Vánoce. Jak to bude letos, když je Tereza vdaná za jiného? Kracik bude pravděpodobně sám.

Kdo nemá z její svatby radost?

Tak šťastnou herečku a moderátorku její přátelé i rodina dlouho neviděli. Není se čemu divit. Vždyť s Jakubem Nvotou (41) tajně randila dlouhé měsíce. Teď už se ovšem skrývat nemusejí. Jejich vztah je oficiální a všichni z toho prý mají radost, především Terezin otec Petr Kostka (80) a maminka Carmen Mayerová (74). Jediný, kdo z jejich svatby pražádnou radost nemá, je hereččin bývalý manžel.

Ačkoliv od jejich rozvodu uplynuly necelé tři roky, jak jsme se dozvěděli od jeho blízkých přátel, žádnou novou partnerku si dosud nenašel.

Exmanžel zuří

Údajně stále doufal, že ho jednoho dne vezme Tereza na milost. To se sice stalo a jeho nevěry, kvůli kterým se rozvedli, mu odpustila, ale rozhodně se do něj nedokázala znovu zamilovat. Až příliš jí ublížil. Přesto rozhodně nebral rozvod jako definitivní tečku za jejich vztahem. Vždyť spolu mají i syna Toníka (11).

Samozřejmě že se dodnes pravidelně vídají, ale žádní přátelé prý rozhodně nejsou.

Alespoň vztah Terezy k bývalému manželovi značně ochladl.

Tím víc, když potkala svou novou životní lásku Jakuba. Když se o jejich vztahu Kracik dozvěděl, údajně zuřil. Bombardoval Terezu telefonáty i esemeskami. Prosil, vyhrožoval, spílal. Leč nakonec stejně neuspěl. O svatbě prý neměl tušení ani on sám. Věděli to jen její rodina a nejbližší přátelé.

Přebrala muže jiné ženě

Tereza Kostková si ve svém životě prošla lecčíms. Na muže prý měla vždycky smůlu. Jedna z jejích kamarádek se údajně nechala slyšet, že už na střední škole měla slabost pro muže, kteří rádi střídali ženy. Ať si vybrala kohokoli, vždycky jí prý utekl za jinou. V horším případě chodil s oběma naráz dlouhé měsíce.

I proto si k tělu hned tak nějakého muže nepustí.

Přesto ani v dospělosti ji smůla stále neopustila. O Petru Kracikovi si také kdysi myslela, že to bude muž jejího života. Leccos jí ovšem mohl naznačit fakt, že kvůli ní odešel od jiné ženy, herečky Veroniky Gajerové (55). Doslova a do písmene jí ho přebrala. Není se proto čemu divit, že dlouhá léta s Kostkovou Gajerová nemluvila a nemohla jí přijít na jméno.

Až když se doslechla o jejich rozvodu, Kostkové prý odpustila.

Proroctví se naplnilo

Když od ní Kracik kdysi odcházel, napsala Kostkové vzkaz, v němž stálo, že jednou ji Kracik rovněž začne podvádět a že i od ní odejde. Pak uvidí, jaké to je. Nakonec sice ona opustila jeho, ale výsledek je stejný. A Gajerová je zřejmě nadmíru spokojená, že došlo na její slova. Kracikovi se ovšem jeho přílišná touha po opačném pohlaví pořádně vymstila.

Zatímco Gajerová prožívá už několik let šťastný vztah s o hodně let mladším partnerem a Kostková se nyní znovu vdala, on je pořád sám.

Možná nyní, když už uhasly všechny jeho naděje na návrat k milované ženě, bude ochotný si najít někoho, kdo by třeba jednou Terezu dokázal nahradit.

Peníze nadevše

Tereza však nemá čas řešit svého exmanžela. Má mnohem důležitější starosti. Přednedávnem totiž dostala nabídku, která se neodmítá. Tereza však přesto odmítla. A všem tím vyrazila dech. Prý jí totiž bylo nabídnuto, aby v další sérii StarDance sama tančila. Jen málokterá hvězda takovou nabídku někdy dostala. A málokterá jí opovrhla.

Kostková ale tvrdí, že za léta moderování tohoto pořadu jsou společně s kolegou Markem Ebenem (60) v takové symbióze, že by ji nerada nějak narušila. Proto se rozhodla netančit a moderovat. Není to od ní ale vůči televizi, která jí dala takovou příležitost, vůbec hezké.

Sice prý nabídka stále trvá, a tak má herečka stále dveře otevřené, ale ukázala tím, že není vůči soutěži tak loajální, jak by mohla. Někteří její kolegové však tvrdí, že nabídku tančit v pořadu odmítla ze zcela jiného důvodu, a to proto, že kdyby příští rok přenechala moderátorský post vedle Ebena někomu jinému, už by se prý také další roky nemusela do StarDance vrátit.Třeba by se vedení zalíbila vedle Ebena jiná žena a už by zpátky Kostkovou nechtěli.

Podruhé maminkou?

Tak by přišla o slušné peníze. Důvodů, proč tuto nabídku odmítla, je ovšem mnohem více. A nemusejí být jen finanční. Před pár týdny se totiž začalo spekulovat nad tím, zdali náhodou Kostková netají těhotenství! Nejde si nevšimnout, že má čím dál více zaoblenější bříško a že si ke kameře při natáčení nikdy nestoupne bokem.

A také si při konverzaci s cizími lidmi zakrývá bříško rukou nebo čímkoli, co je zrovna po ruce. Že by se na ni usmálo štěstí a stala se podruhé maminkou? Vždyť to je její největší přání! A i Jakub by se jistě rád stal tatínkem. Jenže vše je zatím jen v rovině spekulací a na oficiální vyjádření si budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Její blízcí přátelé tvrdí, že ani jim ještě vůbec nic neřekla.

Udělá jí ze života peklo?

Prý se totiž bojí, že když všude rozhlásí, že čeká miminko, něco strašného se stane. Pokud je skutečně těhotná, čeká ji náročné období. Nejenže ve svém věku už si bude muset dávat na sebe větší pozor než třicetileté nastávající maminky, ale také má údajně spoustu pracovních závazků, kterým chce stůj co stůj dostát.

Nezáleží však jen na ní, ale spíše na jejím zdraví a na tom, co jí v nadcházejících měsících dovolí. Ale jestlipak ví i Petr Kracik, že je možná jeho životní láska znovu těhotná a tentokrát ne s ním? Co se stane, až se to dozví? Bude zase zuřit? Říká se, že na Kracika má Jakub Nvota pořádnou pifku. Nejen kvůli jeho ženě, ale i za to, že ho prý Kracik všude pomlouvá.

Přitom se ti dva vůbec neznají! Jak to tak vypadá, ne příliš úspěšný režisér může jejich vztah ještě pořádně zamotat. Pokud Tereza není s Nvotou těhotná, kromě manželského slibu je k sobě nic nepoutá. Vzhledem k tomu, že se měl v počátcích jejich vztahu Nvota vídat i s jinými ženami, možná tak bude pokračovat i po svatbě.

Jak se Tereza už mohla přesvědčit, sukničkáře zkrátka nezkrotí ani snubní prstýnek a společný potomek.

Snad je ale láska mezi Terezou Kostkovou a Jakubem Novotou dost silná a ti, co jim štěstí nepřejí, nedostanou, po čem ve skrytu duše touží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama