Tereza Kostková: Dovolená s ženatým kolegou

O vzájemných sympatiích mezi Terezou Kostkovou (40) a Alešem Hámou (43) si štěbetají vrabci na střeše. Nelze si nevšimnout, že tito dva herci spolu v posledních letech tráví víc a více času.

On ji doprovází na večírky a premiéry, ona jej zase podporuje na jeho vystoupeních. Občas dokonce působí dojmem, jako by to mezi nimi pořádně jiskřilo. To, co je pojí, je přinejmenším velice silné přátelství.

Také vás může zajímat ...

A v poslední době se šíří zpráva, která působí jako bomba: Tereza Kostková a Aleš Háma spolu jedou i na dovolenou! Copak rozvedená Kostková, ta si to může dovolit, ale co ženatý Háma? Jenže ukázalo se, že všechno je trochu jinak.

Tereza se totiž přátelí také s Hámovou manželkou Gabrielou (42). Dá se říct, že ty dvě jsou výborné kamarádky. Gábina Terezu držela nad vodou poté, co se od herečky odstěhoval její nevěrný dnes již exmanžel Petr Kracik (58).

V neposlední řadě jí coby designérka pomohla přestavět a zmodernizovat byt. Byla jí zkrátka velkou oporou během rozvodu i po něm. A tak Tereza, která plánovala zimní dovolenou v Alpách, nabídla manželům Hámovým, aby se přidali, protože zamluvila obrovské apartmá.

Vysvětlila to tím, že si s Hámovými rozumí a rozumějí si naštěstí i jejich děti. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...