Tereza Kostková: Finančně na dně

Za vodou. Přesně to se říká o Tereze Kostkové (42). Lidé si představují, že herci, kteří se objevují v seriálech a dalších televizních pořadech, jsou nadosmrti „ve vatě“ neboli finančně zabezpečení.

Jenomže nejsou. Nezapomínejme, že černovlásce utekl manžel, režisér Petr Kracik (59), a ona zůstala na všechno včetně péče o nezletilého Toníka (11) sama. „Zažívám měsíce, kdy počítám každou korunu,“ smutně se svěřuje opuštěná žena.

Také vás může zajímat ...

Před lety šla z role do role a kromě toho zářila v taneční soutěži StarDance jako moderátorka, nyní je všechno jinak. Jak se říká, každý chvilku tahá pilku. Kostková neví, co bude zítra, a učí se co nejšetrněji hospodařit, aby měla něco našetřeno na doby, kdy bude hůř.

Naštěstí vše nasvědčuje tomu, že StarDance se po pauze vrátí na televizní obrazovky. To jediné by mohlo krásnou herečku zachránit. „Je to nahoru a dolů,“ posteskla si pobledlá Tereza. Existenční starosti jí nedají spát.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...