Tereza Kostková: Musí si přivydělávat vším?

Pro peníze cokoli?

Musí si přivydělávat vším? Je sice pravda, že herečka TEREZA KOSTKOVÁ (40) v současné době nenatáčí žádný seriál a letošní zima nepřinese ani novou řadu populární taneční soutěže StarDance, kterou už léta moderuje s MARKEM EBENEM (59), takže nemá příliš do čeho píchnout, ale přesto je s podivem, na jakou letní brigádu herečka kývla.

„Na konci léta vyrazíme se synem zaoceánskou lodí na plavby přes Finsko, Tallinn a Petrohrad. Budu dělat program pro česky mluvící pasažéry,“ svěřila se Kostková. A mnozí jen koulejí očima. Potřebuje peníze tak nutně, že má něco takového zapotřebí? Dělat zábavnou figurku bohatým českým turistům je sice dobře placená práce, ne, že ne.

Nicméně je to také považováno za práci poněkud podřadnou a z řad umělců se k ní upisují zpravidla jen ti, kteří se neprosadili v showbyznysu nebo se jim nedostává nabídek a peněz jinde. Kostková je sice momentálně bez kšeftu, ale finanční nouzí rozhodně netrpí.

Či snad na něco spoří?

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...