Tereza Kostková: Nevěra na obzoru?

Jedni herečce Tereze Kostkové (42) především přáli lásku, druzí ji však varovali, že by jí režisér Jakub Nvota (42) mohl brzy utéct. Teď vážně hrozí, že se naplní nejhorší prognózy. Šušká se, že manžel herečky Terzy Kostkové, Jakub Nvota, prohání mladé herečky v divadle.

„On se nezdá, ale vždycky byl na ženský,“ ví zdroj z divadla, kde režíruje. Obluzování mladých hereček prý u něho není nic výjimečného. Když je na pódiu s Terezou, má být krotký jako beránek a nic si prý na žádnou nedovolí, ale když není jeho žena v dohledu, údajně flirtuje se svými svěřenkyněmi o sto šest.

Také vás může zajímat ...

Co je na tom pravdy, nevíme. Faktem ale je, že i Kostkovou svedl právě díky režírování divadelní hry. Využívá tedy snad jen toho, že má Kostková stále na očích růžové brýle zamilovanosti, přes které nevidí realitu? Když Kostková byla s režisérem poprvé viděna, už tehdy se rojilo spoustu pochyb.

Nvota dlouho žil spíš jako vlk samotář, užíval si krátkodobé románky. Sám o sobě říkal, že je nestálý a nevydrží na jednom místě. Když potom přišla zpráva o jejich sňatku, byl to šok pro všechny. Kostková si ale prosadila svou a nehodlala koukat na to, co jí kdo říká.

Už v minulosti si herečka přes varování svého okolí vybrala pro život muže s pověstí proutníka. Nedala ani na své rodiče Petra Kostku (80) a Carmen Mayerovou (74), kteří jí režiséra Petra Kracika (60) rozmlouvali.

Skutečně se ale spálila a rozvod byl neyvhnutelný. „Ženy si často vybírají své protějšky stále podle stejného vzorce. Dělají stejné chyby, a proto jsou často v začarovaném kruhu, ze kterého nemohou najít cestu ven,“ vysvětluje odbornice z partnerské poradny.

Snad to nebude i případ herečky. Snad nyní opět nedoplatí na svou svéhlavost. Ale kdo ví, třeba jsou si prostě souzeni a nic na světě je nerozdělí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama