Tereza Kostková: Neví, co s penězi, kupuje baráky

V dobře informovaných kruzích se šeptá, že herečce Tereze Kostkové už nestačí luxusní pražský byt s terasou, jehož interiér navrhovala známá designérka, a že se rozhodla pro ještě větší komfort.

Proslýchá se, že kupuje vilku v pražské čtvrti Kyje. Hraní v nesčetných seriálech, reklamách a moderování taneční soutěže StarDance evidentně nese šťavnaté ovoce. Tmavovláska prostě umí žít.

Také vás může zajímat ...

Manžel jí, pravda, utekl, ale život jde dál a dcera ze slavného hereckého rodu je natolik schopná a soběstačná, aby se o sebe a malého Toníka (11) postarala sama – a dobře.

Obyvatelé té jisté ulice, kde se má nemovitost nacházet, se shodli na tom, že zde Terezu viděli, jak si domek i s pozemkem obhlíží. Situace je komplikovaná tím, že majitel údajně „bručí“, neboli je ve výkonu trestu.

„Dosáhne tak paní Kostková nižší ceny?“ dohadují se zdejší. Zřejmě dosáhla, protože se šušká něco o částce dvou a půl milionu korun, což je na Prahu báječná cena. Kdoví, proč Tereza shání větší hnízdečko.

Třeba je důvodem nová láska, režisér Jakub Nvota (41). Dřív, za starých dobrých časů, ovšem baráky sháněli a platili chlapi. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...