Tereza Kostková: Novomanžel má důvod žárlit

Tohle se raději nemělo stát. Nedávno podruhé provdaná kráska se španělskými předky, herečka Tereza Kostková, si tak trochu nepěkně zahrává s osudem. Je správné zavdat brzy po svatbě novomanželovi, režiséru Jakubu Nvotovi (41), příčinu k žárlivosti? Čekalo by se, že se šťastná dvojice nyní vydá na svatební cestu do teplých krajin, ale nic takového se nestalo.

Vzhledem k Tereziným pracovním povinnostem spojeným s natáčením televizního pořadu StarDance a divadelními představeními, kdy září na prknech, která znamenají svět, třikrát až čtyřikrát týdně, se na žádnou luxusní svatební cestu nepojede.

Také vás může zajímat ...

To není pro nedávno sezdanou dvojici zrovna dobrá zpráva. A jako by to nestačilo, právě se začíná natáčet druhá řada seriálu Temný kraj. Kostková tu ztvárňuje veterinářku Terezu Coufalovou, která má románek s Lukášem Vaculíkem (56) neboli drsným detektivem Petrem Krajem.

V první řadě seriálu se vášnivě líbali, jistě si to teď zopakují. Co tomu asi řekne Nvota? Na vztahu se má od začátku pracovat, nabádají psychologové. Takhle asi ne, není-liž pravda? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama