Tereza Kostková: Po víně se rozvášnila

Skončí manželství stejně rychle, jako začalo?

Byla jako utržená ze řetězu. Ukázalo se, že herečka Tereza Kostková (42) se pod vlivem alkoholu neumí příliš ovládat. Se svým manželem Jakubem Nvotou (42) se sešli na premiéře divadelní hry Čas pod psa, kterou Nvota režíroval a Kostková v ní hrála hlavní roli.

Poté společně oslavovali také na afterparty a tam to všechno začalo. Tereza byla v dobrém rozmaru, měla chuť se bavit, proto nešetřila bílým vínem a později to na ní bylo údajně dost znát. Když už byla Kostková dostatečně ovíněná, začala laškovat se svým manželem Jakubem.

Také vás může zajímat ...

Snažila se ho vášnivě líbat a prý také objímat a osahávat. Ještě štěstí, že on se ji podle kolegů snažil mírnit. Ostatním hostům to nebylo příliš příjemné, podle nich by se měla Kostková trochu víc ovládat, když pije, nebo po vínu raději vůbec nesahat.

Možná to také bylo uvolněním po premiéře nebo prázdným žaludkem, ale příště by to nemuselo úplně dobře dopadnout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...