Tereza Kostková: Proč plakala pro svého otce?

Nešťastně zvolená slova novinářů uvedla řadu fanoušků Petra Kostky (79) v omyl. Informace, že Tereza Kostková (41) oplakává svého otce, způsobila poprask! Někteří jeho příznivci nabyli dojmu, že herec zemřel. Pravda je ale úplně jinde. Kostka přebíral cenu Thálie za celoživotní mistrovství v oboru činohry.

Dcera slavného herce přiznala, že důvod, proč jí při ceremonii tekly slzy, bylo dojetí a hrdost.

Také vás může zajímat ...

„Myslím, že je to zcela na místě a že patří k těm osobnostem, u nichž je to myslím jednoznačné, že by ji měly dostat,“ uvedla Kostková s tím, že otci jeho úspěch moc přeje.

Zároveň prozradila, že rodiče nikdy nechtěli, aby se vydala v jejich stopách, a chvíli trvalo, než se s jejím rozhodnutím smířili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...