Tereza Kostková: Proč se vrací k exmanželovi?

Herečka Tereza Kostková (41) se sice s Petrem Kracíkem (59) minulý rok rozvedla, ale teď budou opět pohromadě. Spojí je jejich syn Toník (10), který nebude muset cestovat mezi domácnostmi a zažívat dvoje Vánoce.

Celá rodina se sejde u hereččiných rodičů Petra Kostky (79) a Carmen Mayerové (73). „My se určitě uvidíme všichni dohromady. Bude s námi,“ říká. Poté si syna ukradne pro sebe a vezme ho do Pece pod Sněžkou na psí spřežení.

Také vás může zajímat ...

Tereza chytře vzala rozum do hrsti a manželovi alespoň na oko odpustila, přestože jejich rozchod provázely hádky a nerozešli se údajně v dobrém. „Musím přiznat, že jsme to řešili hodně nahlas. Doma i mezi lidmi,“ prozradila.

Teď už se snad tolik nehádají, jinak by veškerá snaha o stmelování rodiny vyšla naprázdno. Jak jejich vztahy budou vypadat dál, až Kostková přivede do rodiny nového partnera?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...