Tereza Kostková: Tají snad herečka své těhotenství?

Loni na podzim se tajně vdala a teď pochopitelně všechny zajímá, zda plánuje dalšího potomka. Herečka Tereza Kostková (42) se provdala za režiséra Jakuba Nvotu (41) a oba vypadají spokojeně. Mají stabilní zaměstnání, a jelikož je Nvota režisér a Kostková herečka, mají zajištěný dost slušný příjem.

O finance tedy nouzi nemají a s klidem by si mohli pořídit rovnou tři děti. Její současný manžel Jakub se k celému tématu nijak nevyjádřil, ale nevypadalo to, že by byl zásadně proti. Nicméně co se těhotenství týče, vypadá to, že je to u nich doma tabu, protože se na tomto tématu nedokážou příliš shodnout.

Také vás může zajímat ...

Změnila názor

Když byla herečka vdaná za divadelního režiséra Petra Kracika (60), se kterým má syna Tondu (11), po dalším dítěti doslova toužila. Ale její sen měl jeden háček. Její manžel Petr si dalšího potomka nepřál, cítil se na to příliš starý.

„Nechci v takovém věku vést své dítě do první třídy,“ vysvětlil Kracik. Kostková tedy tou dobou musela svou touhu po dítěti potlačit. Svého muže by prý do tak velkého rozhodnutí nikdy netlačila, je si vědoma toho, že takové rozhodnutí není jen na ní samotné.

Možná to byl jeden z důvodů jejich rozvodu, Kostková zřejmě nedokázala potlačit svoje mateřské pudy. Člověk by čekal, že když si Kostková vzala nového muže, splní si konečně svůj sen o dítěti. Ona se k tomuto tématu ale vyjadřuje úplně jinak než kdysi.

„Ne, určitě ne. Ale kdyby se něco změnilo, určitě se to dozvíte,“ vyjádřila se Kostková na otázku, jestli plánuje dalšího potomka. Proč najednou změnila názor, za kterým si tak dlouho stála? Možná chce teď dát víc prostoru své herecké kariéře, když je vdaná za vlivného režiséra.

Je samozřejmě jasné, že s dítětem by musela práci omezit na minimum, což si v současnosti nedokáže ani představit.

Skrývá bříško?

Ona sama tvrdí, že další miminko rozhodně není v plánu. Ale co se týče její postavy a stylu oblékání, poslední dobou se toho dost změnilo.Její bříško je trochu větší, než bývalo, ale to může být samozřejmě důsledkem svátečního lenošení a pojídání cukroví. Kostková také poslední dobou sází spíš na volné modely, které ji nijak neobtahují a její postava tak může být schovaná.

Působí to na nás tak, jako kdyby se snažila těhotenské bříško schovávat.

Necháme se překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...