Tereza Kostková: Tajně miluje kolegu?

Kamarád do deště v ohrožení

Tereza si s Lukášem náramně rozumí.

Herečka TEREZA KOSTKOVÁ (40) alias vesnická veterinářka Tereza Coufalová v seriálu Temný kraj, který se nově zabydlel na televizních obrazovkách, na sebe práskla, že seriálovou roli přijala také díky LUKÁŠOVI VACULÍKOVI (54). „Mám ho moc ráda a hrozně rádi spolu hrajeme. Je to skvělý kolega a herec, už jsme spolu párkrát hráli, tak vím, že si rozumíme.

Byla pro mě vlastně radost jít každé ráno točit,“ říká herečka. Bývalý dívčí idol je už 17 let ženatý. Vaculík má s manželkou PETROU syna LUKÁŠE (13), ale Tereza je atraktivní žena a pro kolegu má slabost. „Před čtyřmi lety jsme dělali film do cyklu Soukromé pasti. Hráli jsme tam problematický manželský pár a to byla krásná práce.

My si moc rozumíme,“ básní herečka, jak je Lukáš úžasný člověk.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...