Tereza Kostková: Tajně se vdala!

Herečka Tereza Kostková (42) neztrácí čas. Je to sotva pár let, co se rozvedla s režisérem Petrem Kracikem (60) a už do toho znovu praštila. Bude režisér Nvota ten pravý? Tak to je velké překvapení. Herečka Tereza Kostková byla vždy, co se týká jejího milostného života, tajemná jako hrad v Karpatech.

O svém soukromí mlžila, a jen se potutelně usmívala. Jen náhodou vyšlo najevo, že už měsíce randí s režisérem Jakubem Nvotou (41), když s ním byla přistižena na romantické vycházce v centru Prahy. Vedly se spekulace, jaké má asi tento vztah budoucnost.

Také vás může zajímat ...

Nvota je pověstný svou přelétavostí, dosud se s žádnou ženou neusadil. Proto jim mnozí nedávali mnoho nadějí. Kostková všem ale vyrazila dech. S režisérem si nyní řekla „ano“ před oltářem. „Kdo by to byl řekl, že první setkání Terezy Kostkové a režiséra Jakuba Nvoty ve hře Můj nejlepší kamarád bude tak osudové.

Terezko a Jakube, moc gratulujeme k vaší svatbě a přejeme spoustu radostných let a ať jste šťastní,“ objevila se z nenadání gratulace na internetu mířená ke Kostkové. Potvrdil to i fakt, že v úředních záznamech se jméno Kostkové změnilo na Tereza Nvotová Kostková.

Vše nasvědčuje tomu, že veselku měli v Housově mlýně v Táboře. Pro herečku je to už druhé manželství. Dříve žila s režisérem Petrem Kracikem. „Po upřímném oboustranném pokusu o zachování rodinného statu quo jsme se dohodli, že bude lepší najít jiné řešení a jinou cestu,“ řekla k rozpadu prvního manželství.

Držíme tedy Kostkové palce, aby tenhle svazek konečně vydrel. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...