Tereza Kostková: Žárlivé scény exmanžela!

Tohle nikdo netušil! Mnozí se podivovali nad tím, že herečka Tereza Kostková (42) do toho tak rychle praštila se svým kolegou, režisérem Jakuben Nvotou (41). Poprvé spolu byli viděni začátkem června a v srpnu už bok po boku kráčeli k oltáři.

Nejspíš ale spolu randili nějaký ten pátek, protože mělo trvat dlouho, než si Kostková svatbu vůbec prosadila. Prý ke svatbě málem vůbec nedošlo! Proslýchá se, že proti tomu bojoval její exmanžel herečky, režisér Petr Karcik (60), s nímž má Kostková syna Tondu (11).

Také vás může zajímat ...

I dva roky po rozvodu měl na Terezu velmi žárlit a zpráva o tom, že se budou brát, ho musela pochopitelně rozzuřit. V takovém případě může zhrzený muž dělat na svou bývalou ženu nátlaky kvůli dětem. Je jasné, že Kostková nebyla v lehké situaci.

Nakonec si ale sňatek prosadila a stala se tou nejšťastnější ženou pod sluncem. Kuriózní je, že nyní, nejspíš nechtěně, dává důvody k žárlivosti pro změnu Nvotovi. Natáčí totiž seriál Temný kraj s hercem Lukášem Vaculíkem (56), o němž se šušká, že má pro herečku slabost.

Snad to nenabourá její manželskou pohodu! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama