Tereza Maxová: Slouží manželovi jako reklama na hotel

Kráska Tereza Maxová (45) se proslavila jako krásná a úspěšná modelka. A dodnes také s modelingem koketuje, i když už jí dávno není dvacet. Proto není divu, že ji manžel používá jako reklamu pro své podnikatelské aktivity.

Realitní magnát Burak Oymen (45) se do Terezy zamiloval, když se náhodou během svých cest po světě ocitl v České republice. Mají spolu dvě děti, Minu (8) a Aidena (5). Burak vlastní luxusní resort v Turecku, ve kterém měli manželé i velkolepou svatbu a v komplexu ubytovali stovky hostů včetně monackého knížete Alberta (59).

resort
resort

Udělali si tak reklamu a k nim do hotelu začaly jezdit i známé tváře. Nedávno se tu třeba nechal nafotit tenista Radek Štěpánek (38). V hotelovém komplexu stojí apartmán od 12 do 55 tisíc korun za noc. Není proto divu, že Tereza dělá manželově „ubytovně“ reklamu seč může.

Také vás může zajímat ...

Například sexy fotkami, které zveřejňuje na sociálních sítích. Navíc se velmi angažuje v charitě. Velmi dobře ví, jak vydělat manželovi velké peníze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...