Tereza Nvotová: Proč ty tajnosti?

Moc se jí do zveřejňování informací o svatbě nechtělo.

Své fanoušky šokovala tajnými vdavkami! TEREZA KOSTKOVÁ (42) se provdala za režiséra JAKUBA NVOTU (41). Proč se ale dodneška ke svému manželovi na veřejnosti vůbec nehlásí?

Herečka byla se svou novou láskou spatřena teprve letos v červnu. Od té doby se ale hodně věcí změnilo! Ta hlavní ale překvapila celý národ. Z Terezy Kostkové se stala vdaná paní. Už není Kostková, ale údajně přijala příjmení Nvotová.

Také vás může zajímat ...

Chtěla dodržet tradici

Některým přátelům i známým Terezy Nvotové, kteří nebyli na veselku pozváni, však připadá divné, že ona sama se ještě ke svatbě oficiálně vůbec nevyjádřila! Jen v pár krátkých větách, v nichž veřejnosti sdělila, že je ráda, že přijala manželovo jméno, protože patří mezi ženy, které ctí tradice.

Kdyby však nebylo jejích kolegů, možná by svatbu tajila dodnes. Někteří její přátelé mají za to, že si jen zkrátka střeží své soukromí víc než dřív. Už nechce být v centru pozornosti a také prý nechce, aby byla spojována s nějakými jinými muži, než je nyní její manžel Jakub Nvota.A už vůbec si prý nepřeje, aby se s ní skloňovalo jméno jejího bývalého manžela PETRA KRACIKA (60).

Kamarádi jsou skeptičtější

Někteří z nejbližších hereččiných přátel totiž údajně potvrdili, že právě kvůli němu údajně na svatbu málem nedošlo! Prý i dva roky po rozvodu neustále žárlí, a když se od známých dozvěděl, že se bude jeho životní láska vdávat, zuřil.

Naštěstí se navzdory nepřejícným lidem svatba uskutečnila a Kostková je prý aktuálně nejšťastnější ženou pod sluncem… Zatímco ona sama i její rodiče PETR KOSTKA (80) a CARMEN MAYEROVÁ (74) jsou z Jakuba Nvoty nadšení, div ho nepřijali za vlastního syna, Tereziny kamarádky jsou prý mnohem skeptičtější.

Tereza je prý divoká, nespoutaná, ráda cestuje, poznává nová místa a věci, on prý nejraději sedí doma anebo režíruje. Na dovolené prý moc není a do společnosti za zábavou se také nehrne. Oba jsou prý úplně jiní.

Ale jak se říká, protiklady se přitahují. Záleží ovšem, na jak dlouho. Nezají se Tereze manželův „dědečkovský“ způsob života? A naopak neomrzí se Nvotovi manželčina nespoutanost?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...