Tereza Pergnerová: Drsná rada od dcery

Už není nejmladší a moc dobře to o sobě ví. Moderátorce Tereze Pergnerové (44) už sice její zašlou slávu nikdo nevrátí, ale o svůj vzhled by se ještě starat mohla. To samé jí docela drsně sdělila její devítiletá dcera Nathalie.

Také vás může zajímat ...

Ta Pergnerové doporučila, aby si upravila fotografie, které zveřejňuje na svých sociálních sítích. „Doporučila mi stáhnout si aplikaci, která mi na fotkách prý ubere roky, což se mi prý bude dost hodit,“ prozradila Pergnerová, která si s tím prý ale hlavu neláme a řeči od své dcery bere s nadhledem.

Asi je pravděpodobně ráda, že se vůbec vyhrabala ze své drsné drogové závislosti. Vzhled tedy v tuhle chvíli pro ni nehraje roli..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...