Tereza Pergnerová: Nosí snad smůlu?

Sotva otevřeli, byli škodní

Že by vloupání přivolal Terezin temně černý oděv?

Černý oděv, tmavé sluneční brýle a na krku mohutný kříž, tak se nedávno po delší době objevila ve společnosti moderátorka TEREZA PERGNEROVÁ (42), kterou na slavnostní otevření nového vlasového studia známého kadeřníka MICHALA ZAPOMĚLA doprovázel její přítel JIŘÍ CHLEBEČEK (47).

Zatímco Tereza měla být jednou z hlavních hvězd celé akce a měla kadeřníkovi přinést s jeho novým salonem štěstí a úspěch, dopadlo to zcela naopak. Namísto aby mu známá moderátorka přinesla štěstí, už několik hodin po otevření studia se na něj snesla pěkná kalamita. Někdo na podnik totiž zaútočil, a když se snažil dostat dovnitř, výrazně poškodil zcela nové dveře.

„Alarm i security máme, dovnitř se nedostali, ale té škody!“ postěžoval si poté na svém profilu na sociální síti Zapoměl na adresu prvních nechtěných návštěvníků. Možná za to mohl poněkud ponurý oděv kmotry Terezy, který mu přinesl hned první den smůlu, protože moderátorka vypadala, že namísto oslavy jde spíš na pohřeb.

Také vás může zajímat ...

Tak snad už v zárodku nový kadeřnický salon nepohřbila a Michal Zapoměl si nebude brzy rvát vlastní vlasy z hlavy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...