Tereza Pergnerová: Ocitne se opět na dlažbě?

Diváky už nezajímá

Takové překvapení nikdo nečekal! TEREZA PERGNEROVÁ (42), která se řadí mezi moderátorské špičky a doposud se vždy dokázala postarat o obrovskou sledovanost každého pořadu či show, zažívá poprvé ve svém životě nepříjemný propad.

Pořad Akce nový domov, kvůli němuž se vrátila na televizní obrazovky a ohlásila velký profesní comeback, u diváků údajně vůbec nezabodoval a televize nyní dokonce zvažuje, že ho zcela stáhne! Pouhé dva díly přitom stačily na to, aby televize podle zákulisních zdrojů nasadila pořadu stopku. Nebyla totiž vůbec spokojena s čísly sledovanosti, které měly být spíš podprůměrné.

A to si přitom od Pergnerové tolik slibovali! Tiskové oddělení televize sice tvrdí, že je s pořadem spokojena, ale faktem je, že vysílání pořadu bylo prozatím pozastaveno a podle oficiálně nepotvrzených zdrojů už prý dokonce moderátorka obdržela výpověď. Sama Tereza na dotazy nereaguje a je prý z výsledků smutná.

Chtěla pomáhat lidem v nesnázích, namísto toho se do nich zřejmě dostala sama a velkolepý návrat na obrazovky se nekonal. Co stojí za jejím neúspěchem?

Také vás může zajímat ...

Možná to, že její projev vyhovuje spíše mladšímu publiku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...