Tereza Pergnerová: Velký návrat na obrazovky se nekoná!

Vycouvala z nabídky snů?

U VyVolených bylo vidět, jak jí práce chyběla. Proč ji nyní odmítá?

Není to tak dávno, co se spekulovalo o tom, že bývalá moderátorka a zpěvačka TEREZA PERGNEROVÁ (42) dostala od televize Nova lukrativní pracovní nabídku. Vypadalo to na hvězdný návrat, jenže Tereza najednou obrátila a po natočení prvních dílů z projektu prý teď vycouvala!

Podle dostupných informací měla Tereza moderovat obdobu americké show Vítejte doma, která se u nás vysílá na stanici Prima Cool. Jde o velmi dojemný projekt, v němž parta architektů staví nové domy lidem, které zasáhla nějaká životní tragédie.

Pro moderátorku, po níž se v roce 2013 slehla zem a která se rozhodla věnovat se výhradně své rodině, to byla obrovská příležitost, jak se vrátit na obrazovky. Dlouho nabídku zvažovala a nakonec na ni dokonce kývla. „Trvalo jim, než ji přemluvili, “ uvedl dobře informovaný zdroj přímo z televize s tím, že vedení Novy bylo nadšené, že Pergnerová nabídku přijala.

To však ještě netušili, že je za pár měsíců tak trochu „vypeče“.

Také vás může zajímat ...

Zlákaly ji peníze

Ačkoli moderátorka po celou dobu popírala, že by se měla na televizní obrazovky vrátit, v kuloárech byl její hvězdný comeback tématem číslo jedna. Skutečnost, že nabídku Novy přijala, potvrzují i první natočené díly. „Tereza u nás natáčela pořad o bydlení. Nejednalo se o kamerové zkoušky, ale o úvodní dva pilotní díly,“ prozradil zdroj z televize.

Zničehonic ale Tereza usoudila, že vlastně o popularitu nestojí. „Rozhodla se, že do toho znovu nepůjde. Lákaly ji peníze, ale bojí se, že by se pak nemohla dostatečně věnovat své rodině. A ta je pro ni nejdůležitější,“ uvedl člověk z jejího okolí. Sama moderátorka už několikrát prohlásila, že nejlépe je jí doma s dětmi a s partnerem JIŘÍM CHLEBEČKEM (46).

„Užívám si to být matkou,“ řekla.

Nedávno navíc prosákly informace, že by ráda pokusila adoptovat další dítě.

Proč se vzdala návratu?

Co ve skutečnosti stálo za odmítnutou pracovní nabídkou, po které by jiní moderátoři skočili bez váhání? Podle Terezy a lidí z jejího okolí je to právě strach z toho, že by neměla dost času na své děti. SAMUEL (16) a NATÁLIE (8) nejsou ještě dospělí a ve svém věku mámu potřebují možná nejvíc.

Vítìzové ankety Èeský slavík Mattoni 2015 byli vyhlášeni 28. 11. 2015 v pražské Státní opeøe. After party probìhla v hotelu Ambassador.
Jen když je obklopená svými dětmi a milovaným partnerem, se prý cítí být ve svém živlu.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...