Tereza Ramba: Problémy se základní hygienou

S až neobvyklou otevřeností se Tereza Ramba přiznala k jedné takové poměrně intimní záležitosti. Celou věc svádí na svého ročního chlapečka, který je prý příčinou.

Nejenže si dost často nestíhám vyčistit zuby, obličej si mažu krémem pro malého a vlasy jsem si nečesala měsíc,“ svěřila se oblíbená herečka.

Také vás může zajímat ...

Talentovaná Tereza se zřejmě snaží fanouškům objasnit, jak moc je mateřství náročné, zejména ve spojitosti se stavem nouze. Ujišťuje, že když se chystá účinkovat v divadle anebo na natáčení, chrup si většinou vyčistí a přiměje někoho, aby jí umyl hlavu.

„Ženy, držte se. Neporovnávejte se. Chvalte se a podporujte,“ povzbuzuje maminky a radí, ať se nenechají umytými krasavicemi vyvést z míry.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama