Tereza Voříšková: Takhle se zachází s penězi?!

Ta nemyslí na zadní kolečka, ba ani na budování útulného „hnízda“ určeného pro rodinný život a případné potomky. To je ovšem v jejím věku s podivem.

Půvabná Tereza Voříšková lehkomyslně poznamenává: „Všechny peníze hodlám procestovat. Vzpomínky jsou jako majetek.“ Z toho racionálněji založené jedince až mrazí. Tereza jde z role do role, bankovkami by si mohla připalovat cigarety, ale jistotu, že to takhle bude napořád, pochopitelně nemá.

Také vás může zajímat ...

Kdekdo by na jejím místě šetřil, jak se říká, na horší časy. Tmavovlasá herečka si ovšem chce jen užívat, na zítřek nemyslí. Její další úvaha rovněž překvapí: „Mám tu výhodu, že jsem žena. Trochu spoléhám na to, že muž vedle mě bude racionálnější a trochu ty hmotné starosti pohlídá.

Myslím nájem a tak,“ upřesňuje kráska. Existuje nebezpečí, že si najde stejné kvítko z čertovy zahrádky jako je sama. Peníze svorně „rozfofrují“ a skončí pod mostem. Vem rozum do hrsti, Terezo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama