Terezii Kašparovskou sužuje vážná nemoc

Trápí ji od dětství

Terezie Kašparovská.

Moderátorka zpráv televize Prima TEREZIE KAŠPAROVSKÁ (38) patří mezi největší špičky ve svém oboru, a právě proto si ji její domovská televize roky hýčká. Zároveň se ale může snadno stát, že o svůj post brzy přijde.

Terezie totiž přiznala, že ji od dětství trápí zdravotní potíže, které mohou ohrozit její kariéru. Kašparovská trpí nedostatkem hořčíku, a pokud si ho řádně nedoplňuje, mívá prý křeče a tik v oku. „Tiká mi třeba celý den,“ posteskla si moderátorka, která se jen tiše modlí, aby se jí tohle nepřihodilo během přímého přenosu ve zprávách.

„Neviděla bych a ještě by mi tikalo oko,“ přiznává Tereza, která by tak při čtení zpráv měla nosit brýle, ale tomu se vyhýbá jako čert kříži. Raději se svým potížím snaží zabraňovat přísným jídelníčkem, který si pečlivě hlídá.

Také vás může zajímat ...

„Snažím se jíst potraviny, které obsahují hořčík, například dýňová semínka, a dávám si pozor na přísun vitaminu,“ tvrdí oblíbená zprávařka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...