Těší se na miminko!

Když se Lucie Benešová před časem zmínila, že se těší na miminko, lidé přemýšleli, jestli hodlá dítě porodit, nebo zase osvojit. Nebo chce dalším dítětem zažehnat manželskou krizi? Jak to tedy je? Opravdu bude znovu maminkou?

U hvězdy seriálu Slunečná nemůže být ani řeč o tom, že by mateřství odkládala kvůli kariéře nebo vlastní pohodlnosti. Prvního syna Luciána (24) měla totiž Lucie Benešová s Filipem Blažkem (47) v necelých dvaadvaceti letech. Od té doby ale uplynula spousta času a ačkoli má herečka tři děti vlastní a jedno adoptované, nikdy se netajila tím, že jsou pro ni děti vším a velkou rodinu si přála.

Také vás může zajímat ...

S ohledem na údajnou vleklou manželskou krizi, by se jen málokdo asi divil, kdyby se rozhodla ještě pro jednoho potomka. Děti jí pomalu odrůstají a vzhledem k tomu, že se s manželem příliš nevídají, je Lucii možná smutno.

Co ke svému údajnému těhotenství uvedla sama herečka?

Sama je jedináček

Benešová se ale prý musí zvěstem o svém dalším mateřství jenom smát. Byla by prý blázen, kdyby do něčeho podobného šla znovu. Už vloni totiž prohlašovala, že jen co nejmladší dcera Lara (8) trochu povyroste, rozjede svůj život naplno. Na druhou stranu ale Lucie přiznává, že velká rodina byla odjakživa jejím velký sen. Sama je totiž jedináček a celé dětství toužila po sourozenci.

„Asi proto jsem si teď podvědomě doma vytvořila větší základnu,“ přiznává s humorem. Děti má s větším rozestupem. Se současným manželem Tomášem Matonohou (49) měla druhého syna Štěpána (15) v jedenatřiceti. Po roce a půl se rodina rozrostla ještě o tehdy sedmiletou Sáru (21), kterou si manželé osvojili.

Když pak bylo Lucii osmatřicet, přišla na svět Lara.

Raději babičkou

Benešová ctí tradiční sociální role, a tak veškerou péči o rodinu zvládala bez řečí sama a stejně tak výchovu dětí. Její Tomáš je a byl tím, kdo domů nosil peníze. I z toho důvodu už dlouho není další dítě na pořadu dne. O tom měla herečka jasno už před pěti lety. „Určitě ne.

Luciánovi je už osmnáct, a než nám doroste naše cácorka Laruška, tak už by tam mohl být jiný přírůstek, kde bych mohla pomáhat jako babička.

Vidím to tak, že by mi bylo smutno, kdyby žádné malé dítě nebylo, ale už to přenechám starším dětem.“

Lucián se snaží

Už vloni oznámil Lucián své slavné mámě, že s partnerkou už na potomkovi pracují. Herečku to sice zprvu překvapilo a snažila se synovi domluvit, že nemají kam pospíchat, jenže on ji usadil tím, že i ona ho měla poměrně brzy. A taky se brzy s partnerem rozešla, že?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...