Těší se na vnouče!

Nedávno oslavila 65. narozeniny, a zatímco většina jejích vrstevnic je už v tomto věku babičkami, Simona Stašová (65) se takové pocty zatím nedočkala.

Přesto doufá, že se jí její sen brzy splní a ona se bude radovat z nového přírůstku do rodiny. Její touha je nyní o hodně větší, momentálně totiž začíná zkoušet divadelní hru, kde se z ní babička stane. Synové Vojta (25) a Marek (33) už jsou oba ve věku, kdy by potomka mít mohli.

Také vás může zajímat ...

Pro miminko chce udělat cokoli

Starší se ale podle herečky zatím k ničemu moc nemá, ten mladší sice ještě pořád studuje, nicméně má dlouholetou přítelkyni, a je tedy dost možné, že brzy začne o otcovství vážně uvažovat. Tím by mamince udělal neuvěřitelnou radost.

„Už jsem úplně nakynutá na to, abych měla malé dítě, přepadávám do každého kočárku,“ netají se. To ale není všechno. Simona přiznala, že pro nový uzlíček štěstí by byla ochotná leccos obětovat, a to dokonce i svou kariéru! „A to už je co říct,“ říká s úsměvem. Vnouče jí zatím alespoň trochu kompenzuje fenka Pepina.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...